Author Topic: youtube video download online  (Read 521 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

karanprakash30

 • Newbie
 • *
 • Posts: 3
 • Karma: +0/-0
  • View Profile
youtube video download online
« on: July 24, 2020, 02:01:00 AM »
Download unlimited videos in HD through YouTube for free. A free YouTube video downloader through which users can download videos online for free directly to your PC or mobile. Download videos from Facebook, Vimeo, Dailymotion, Twitter, Instagram & other websites for free. Easy, fast & free to use. Requires no registration & 100% ad-free.

With this software you can download from YouTube and other videos to MP3, create slideshows, Instagram pictures can also be downloaded and much more. All applications are cross-platform, open source and mostly free.

YouTube2Video is one of our most popular products. It enables you to download video, audio, subtitles, full playlists and channels from YouTube, Facebook, Vimeo, etc.
 (according to the manufacturer)
 


savefrom mp3 youtube
savefrom mp4 youtube
y2mate mp4
youtubnow downloader
YouTube to MP4 Video Downloader
Online YouTube to MP3 Converter
2conv
flvto to mp3 converter
download video youtube to mp4
YouTube Videos to MP3
Convert from YouTube to MP4
Youtubnow
ytmp3 mp3 converter
y2mate download mp4
Savefrom youtube mp4
flvto mp3 converter
YouTube Video DownloaderYouTube to MP4 Converter
YouTube to MP3 Converter
Download YouTube Videos to MP4
Download YouTube Videos to MP3
YouTube Video Downloader
YouTube Converter to WAV
YouTube to AVI Converter
Convert from YouTube to MP4
Convert Videos to MP3
youtube convert to mp4
YouTube Video Downloader
YouTube2Video
YouTube Video to MP3 Converter
YouTube to AVI Converter
YouTube to WAV Converter

psychologist

 • Newbie
 • *
 • Posts: 1
 • Karma: +0/-0
 • http://behtarinravanshenas.ir/about-us
  • View Profile
  • بهترین روانشناس تهران
Re: youtube video download online
« Reply #1 on: August 13, 2020, 10:58:57 AM »
سیستم خانواده از مهم ترین سیستم های جامعه می باشد که بر اساس ازدواج دو جنس مخالف با یکدیگر تشکیل می شود و حفظ و تداوم آن از اهمیت ویژه ای بر خوردار است . همان طور که گفته شد . خانواده به عنوان واحد اجتماعی می باشد و این خانواده کانون رشد و تکامل ، التیام و شفا دهندگی و تغییر و تحول آسیب ها و عوارض است که هم بستری برای شکوفایی و هم فرو پاشی در روابط اعضایش می باشد . اهمیت خانواده سالم در این جا است که با توجه به توانمندی هایشان در مورد مسائل مشترک تصمیم بگیرند. مشاور خانواده در مراکز مشاوره خانواده معمولا مشکلات افراد را در بطن محیط ، خصوصا در محیط خانواده مورد بررسی قرار می دهد و گاهی اوقات در مشاوره خانواده افراد به صورت گروهی تحت درمان قرار می گیرند زیرا که بهبود روابط بین فردی در خانواده بسیار با اهمیت است.چه موقع باید از مشاوره خانواده استفاده کرد ؟

طبق نظر بهترین روانشناس خانواده ، برخی از مشکلات به قدری با خانواده پیوند می خورد که نیازمند درمان از طریق مشاوره خانواده و خانواده درمانی می باشد زیرا که ممکن است این مشکلات به خاطر ساختار خانواده ای که فرد در آن زندگی می کند و بزرگ شده است ، باشد . در مواردی وقوع اتفاقاتی که ممکن است تمام اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار دهد مانند مرگ یکی از عزیزان نیز می تواند  مفید باشد .طبق نظر مشاور خانوادگی  به وجود آمدن تنش ها و بحث ها در هر خانواده ای طبیعی می باشد و به عبارتی هر فردی با اختلافات خانوادگی مواجه می شود . این اختلافات ممکن است بین زوجین یا ارتباط والدین و فرزندان باشد . وجود اختلافات خانوادگی نیازمند آشنایی با مهارت هایی برای از بین بردن تنش های موجود می باشد . مشاوره خانواده بسیار گسترده است و  این شیوه درمانی را می توان در شاخه های مختلف که مربوط به روانشناسی خانواده باشد استفاده کرد . مرکز مشاوره روانشناسی خانواده انتخاب نو و در حالت کلی مشاوره خانواده به شیوه های متفاوتی می تواند در بهبود روابط میان خانواده نقش داشته باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم .

مشاوره ازدواج :

مشاوره پیش از ازدواج برای کسانی که می خواهند زندگی مشترک زناشویی را شروع کنند بسیار مناسب است زیرا که به زوجین کمک می کند تا با معیار های انتخاب همسر ،  و میزان همسان بودن با یکدیگر و راه های داشتن ازدواج موفق و اصول و مهارت های ارتباطی و بسیاری از موارد دیگر  آشنا شوند  از آن جایی که بر قراری رابطه صمیمانه می تواند یکی از مهم ترین منابع لذت برای فرد باشد و در عین حال هم چنین می تواند منشا ناراحتی وی باشد . عشق با امید های رویایی زیادی شروع می شود و اما این امید ها با واقعیت هایی که در مسیر روابط عاشقانه هستند مواجه می شود و به مرور ممکن است این نیاز ها برآورده نشده و عصبانیت ، شکافی را بین آن ها ایجاد کند . از این رو مشاوره ازدواج برای افراد در دوران قبل ازدواج یا نامزدی و یا حتی اگر ازدواج کرده اند بسیار مناسب است زیرا که برای داشتن رابطه ی پایدار یادگیری مهارت های ارتباطی  از سوی بهترین روانشناس ازدواج الزامی می باشد. برای آشنایی بیشتر با مشاوره ازدواج می توانید به صفحه مورد نظر رجوع کنید.

زوج درمانی:

ازدواج های موفق ازدواج هایی هستند که در آن زوج ها علی رغم نقص هایشان با هم رشد می کنند . با وجود تفاوت ها و کاستی ها غم خوار هم هستند و توانمندی های خود را برای تحکیم نقطه های قوت و کاهش ضعف های ارتباطی بسط می دهند . اگر قصد این را دارید که رابطه زناشویی خود را حفظ و یا بازسازی کنید یادگیری مهارت های زناشویی مهم است زیرا که در آن مهارت هایی از قبیل گوش دادن ، ارتباط شفاف ، مذاکره کردن ، مدیریت عصبانیت و ... آشنا شده و برای داشتن رابطه سالم به کار ببرید .

سکس تراپی :

درمان مشکلات جنسی با منشا روانشناختی که می تواند به روابط زوجین تاثیر بگذارد و روابط زناشویی آن هارا تخریب کند و  خانواده را با مشکلاتی مواجه سازد به همین دلیل درمان آن از اهمیت ویژهای برخوردار است و برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه مرکز سکس تراپی انتخاب نو مراجعه کنید.

خانواده درمانی :

خانواده درمانی در سلامت و عملکرد خانواده نقش بزرگی را ایفا می کند و می تواند کمک بزرگی در دوران سخت یا وجود مشکلات رفتاری و روانی در فردی از خانواده و حتی حل مشاجرات خانوادگی کمک کند .

روانشناسی کودک و مشاوره نوجوان و تربیت فرزند :

رفتار پدر و مادر ها با هم در جریان پدر و مادری کردن ، تاثیر چشم گیری بر بچه ها می گذارد . بچه ها با دیدن رابطه پدر و مادر ، راه و رسم کنار آمدن با هم را می فهمند . طرز تعامل بچه ها با والدین ، با خواهر و برادر و همسالان عمدتا محصول رفتار و روابط پدر و مادرشان است نه حرف های آن ها به همین دلیل است که والدین نقش اساسی را در آینده فرزندان خود ایفا می کنند و همچنین طبق نظر روانشناسان خانواده وجود  فرزندان به هر شکلی بر رابطه زوجین نیز تاثیر می گذارد بر اساس روانشناسی خانواده خانه امن بهترین هدیه ای است که والدین می توانند به بچه ها بدهند و زمانی حاصل می شود که والدین برای هم وقت بگذارند  تا هم ازدواج و رابطه زناشویی تحکیم شود و هم  تاثیرات مثبتی به فرزندان خود بگذارند . طبق نظر بهترین روانشناس خانواده کمک کردن به فرزندان در جهت احترام به حریم خصوصی والدین مهم می باشد و فرزندان باید این را قبول کنند که پدر و مادرشان  باید فرصتی برای با هم بودن داشته باشند . به طور کلییادگیری روش های صحیح تربیت کودکان و تشخیص و درمان مشکلات کودکان و یادگیری اصول لازم در ایجاد تعادل برای گذراندن وقت با افراد خانواده می تواند اثرات مثبتی را در خانواده به همراه داشته باشد . همچنین از آنجایی که فرزندان در دوران نوجوانی با تغییرات بسیاری رو به رو هستند و دوران حساسی به حساب می آید و رابطه بین نوجوان و والدین در این دوران نقش مهمی را ایفا میکند از این رو به دست آوردن دانش و آگاهی برای خانواده مناسب خواهد بود .

خیانت زناشویی:

خیانت زناشویی زندگی عاطفی هر فردی را به آشوب می کشاند . تغییر مداوم احساسات و پرخاشگری های مشکل ساز و به طور کلی به وجود آمدن طیف گسترده ای از احساسات منفی بعد از خیانتشامل سردرگمی ، بلاتکلیفی از آینده ، نگرانی درباره رابطه زناشویی ، اسیب های روانی و خشم و... را می توان دید . مشاور روانشناس خانواده خوب کمک می کند تا به درک چرایی این موضوع برسید و همچنین معنا بخشیدن به آن و کمک به فرد برای پشت سر گذاشتن رنجش ها و ملالت ها و حفظ ازدواج نقش دارد . از آن جایی که چنین مسائلی بر کودکان نیز تاثیر گذار است به همین دلیل کمک گرفتن از یک روانشناس عاقلانه خواهد بود تا شرایط خانواده تا حد امکان به حالت بهتری دست پیدا کند .

مشاوره طلاق :

آمار طلاق رو به افزایش است و والدین و کودکان را به یک اندازه تحت تاثیر قرار می دهد . مشاوره پیش از طلاق برای زوجین در جهت تصمیم درست الزامی است چون ممکن است زوجین از روی عصبانیت و یا تصمیم عجولانه اقدام کنند و این در صورتی است که اگر با یک متخصص روانشناس خانواده در مرکز مشاوره خانواده مشورت کنند راه حل های بهتری در جهت حفظ زندگی مشترک ارائه شود .  طلاق خانواده را آشفته می کند و طبق مطالعات انجام شده در خصوص مشاوره خانواده ، طلاق نهایت سازگاری را می طلبد  و از آن جایی که طلاق و جدایی نیز با بسیاری از احساسات منفی از قبیل احساس عجز و ناتوانی ، غم ، استرس و ترس همراه است نیازمند کمک گرفتن از یک متخصص در این زمینه خواهد بود و برای پشت سر گذاشتن مشکلات طلاق و نقش بچه ها و وضعیت ایجاد شده بعد از طلاق و به عبارتی کنار آمدن با این مشکل شرکت در جلسات مشاوره مرکز مشاوره خانواده سودمند خواهد بود.


مشاوره روانشناسی
مشاوره روانشناسی به عنوان ارائه دهنده ی انواع خدمات درمانی می باشد که توسط متخصص روانشناس در مرکز مشاوره اجرا شده و این موضوع بر نحوه ی عملکرد افراد در سنین مختلف و روابطشان متمرکز می باشد . مشاوره روانشناسی به نگرانی های عاطفی ، شغلی ، اجتماعی ، مدرسه و .... که ممکن است افراد در مراحل مختلف زندگی خود داشته باشند ، موثر خواهد بود مشاوره روانشناسی  زمان رو به رو شدن با فشار های مختلف زندگی که در خانواده و گروه و یا سازمان ها افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند و وجود هرگونه مشکلات عاطفی و روانی و در جهت بهبود شرایط فرد و کاهش احساس پریشانی در هنگام مواجه شدن با بحران ها مفید خواهد بودفشار روانی چیست ؟

فشار روانی در روانشناسی ، پاسخ شخص به عوامل فشار آور و شرایط و وقایع تهدید کننده ای است که توان کنار آمدن او را محدود می کنند . منشا فشار روانی می تواند عوامل شخصیتی : خصوصیاتی از قبیل رقابت جویی ، آرام بودن و ... باشد ، عوامل محیطی : که اشاره به وقایع و گرفتاری های زندگی ، تعارض ها که مارا با دو یا چند انتخاب ناسازگار روبه رو می کند و یا اضافه باری که به خاطر زیاد بودن شدت محرک ها  دیگر توانایی کنار آمدن با آن ها را نداریم و حتی فشار روانی شغلی از این دسته هستند  و عوامل اجتماعی فرهنگی  از موارد دیگری است که در ایجاد فشار روانی تاثیر گذار است . بهترین مشاور روانشناس در مراکز مشاوره روانشناسی راهبرد های خوب کنار آمدن با فشار روانی را به افراد آموزش می دهد . به عبارتی کنار آمدن موفقیت آمیز با فشار روانی که به عامل های مختلفی نظیر کنترل شخصی ، توانایی های شخصی و هیجانات مثبت رابطه دارد را بررسی می کند .مشاوره روانشناسی برای چه افرادی مناسب است ؟

مشاوره و روانشناسی در تمام مراحل رشد کودکی ، نوجوانی ، بزرگسالی و سالمندی تاثیر گذار است و مشاور روانشناس جنبه های مختلف زندگی افراد ، زوجین ، خانواده یا گروه و سازمان ها را مورد بررسی قرار می دهد . موارد متفاوتی هستند که دکتر مشاور روانشناس مرکز مشاوره و روانشناسی می تواند به افراد کمک کند و ما در زیر به معرفی چند مورد از آن ها می پردازیم و باید توجه کرد که مشاوره روانشناسی محدود به موارد زیر نیست و بسیار گسترده می باشد .

مشاوره فردی :

این نوع مشاوره به میزان بالایی گسترده می باشد و می تواند بسیاری از موارد را در بر بگیرد . از آن جایی که همه افراد در زندگی خود ممکن است با چالش های مهمی رو به رو شوند و توانایی حل کردن آن ها را نداشته باشند و یا زمانی که در تصمیم گیری مسائل زندگی خود دچار مشکلاتی می شوند می توانند از یک مشاور خوب کمک بخواهند . با استفاده از مشاوره فردی همچنین می توان به مواردی نظیر کنترل استرس ، افزایش اعتماد به نفس ، رفع اختلال های شخصیتی ، مدیریت زمان ، رسیدن به موفقیت ، خود شناسی ، کشف استعداد ها اشاره کرد . هدف از مشاوره فردی برای پیشگیری ، رشد فرد و یا درمان می باشد . مهارت های ارتباطی :

سلامت روانشناختی و حس رفاه در بزرگسالی به میزان قابل توجهی به کیفیت روابط مهم فرد به عبارت دیگر به الگوی تعامل والدین و فرزندان ، والدین و خواهر ها و برادر ها و دوستان و همکاران بستگی دارد . مشکل در تعامل بین هر یک از این افراد مهم زندگی می تواند منجر به علائم بالینی و مختل شدن کارکرد در یک یا چند نفر از واحد های ارتباطی شود . از این رو یادگیری مهارت های ارتباطی در برخورد با همسر ، والدین ، فرزندان ، همکاران و .... می تواند رابطه سالمی را ایجاد کند و از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می تواند به صفحه مربوطه  کلینیک مشاوره روانشناسی انتخاب نو مراجعه کنید .

روانکاوی :

فن درمانی فروید برای تحلیل افکار ناهشیار بود و او معتقد بود که ریشه مشکلات افراد به تجارب دوران کودکی شان بر می گردد . او همچنین متوجه شد که این تجارب اولیه در اختیار ذهن هشیار اشخاص قرار نمیگیرد . روانکاوان برای نفوذ در دنیای تاریک و مبهم ناهشیار از فنون نظیر تداعی آزاد ، تخلیه هیجانی ، تفسیر ، تحلیل رویاها ، تحلیل انتقال و مقاومت استفاده می کنند روانکاوی برای درمان بسیاری از اختلال هایی نظیر افسردگی ، اضطراب ، مشکلات هویتی و جنسیتی ، اختلالات شخصیت و ... مناسب است .

مشاوره تحصیلی :

برای کودکان و نوجوانان که در دوران تحصیلی به سر می برند مشاور خوب می تواند در جهت آموزش دادن تکنیک های مطالعه صحیح ، انتخاب رشته ، افزایش تمرکز ، ترک عادت های نادرست و یا برنامه ریزی های تحصیلی موثر واقع شود .

مشاوره شغلی :

مشکلات شغلی از موارد دیگری است که با یک دکتر مشاور خوب می توان آن ها را حل کرد . مشاوره شغلی در بسیاری از موارد نظیر انتخاب و تغییر شغل ، استرس و محل کار ، مشکلات شغلی زنان ، و یا در مواردی نظیر از دست دادن شغل و توانبخشی شغل موثر واقع شود .

تست روانشناسی و روانسنجی :

روانشناسان و مشاوران در مرکز مشاوره روانشناسی از آزمون های روانشناسی برای سنجش ساختار های روانشناختی خاص در افراد استفاده می کنند . تست های روانشناختی برای ارزیابی زمینه هایی نظیر : صفات درون گرایی و برون گرایی و یا شرایطی نظیر افسردگی و اضطراب ، هوش هیجانی ، میزان توانایی فرد در مهارت های حل مسئله ، حافظه ، توانایی شناختی استفاده می شود . آزمون های شخصیتی برای شناسایی سبک و ویژگی های شخصیتی و همچنین شناسایی اختلالات شخصیتی کمک می کند .

روانشناسی صنعتی و سازمانی :

این شاخه از روانشناسی در جهت افزایش باروری در محیط کار ،  آموزش ترفند ها در جهت ایجاد شرایط مناسب ذهنی و جسمی کارمندان و به عبارتی ایجاد استاندارد های عملکرد شغلی  فعالیت می کند . به عبارتی روانشناسان صنعتی سازمانی در جهت بهبود عملکرد کارکنان و سلامت آن ها و